لوشان

پرتال لوشان ، شهر لوشان ، لوشان

لوشان لوشان
menu person
watch_later
تلگرام لوشان اینستاگرام لوشان تلگرام لوشان تلگرام لوشان

border_colorتعطیلی تنها کارخانه تولید الکل صنعتی در شهرک صنعتی لوشان

‌نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس از تعطیلی تنها کارخانه تولید الکل صنعتی در شهرک صنعتی لوشان توسط محیط زیست انتقاد کرد.

‌محمدحسین قربانی‌ ‌در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص تعطیلی تنها کارخانه تولید الکل صنعتی استان، اظهار کرد: طی روزهای گذشته حرکت بسیار غیرکارشناسی و به دور از فضای اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی در استان رخ داد که در پی این اتفاق تنها کارخانه تولید الکل صنعتی در شهرک صنعتی لوشان توسط محیط زیست بسته شد.

وی افزود: متاسفانه دادستان هم حکم جلب مدیرعامل این کارخانه را صادر کرده و با گذشت سه روز از این قضیه مدیرعامل تنها کارخانه تولید کننده الکل صنعتی همچنان زندانی است.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: مسئولیت مسائل زیست محیطی و تصفیه خانه در محیط شهرک صنعتی به عهده مجموعه شهرک صنعتی است نه شخص مدیرعامل یک کارخانه!

وی با انتقاد از محیط زیست، گفت: محیط زیست با این اقدام بر خلاف شعار حمایت از تولید داخل و اشتغالزایی برخورد کرده است؛ با توجه به اینکه این موضوع به جناب استاندار هم انتقال داده شده اما امیدواریم شاهد تعطیل شدن کارخانه ها و جلوگیری از فضای تولید و اشتغال در استان نباشیم که برخوردهای این چنینی سبب دلسرد شدن سرمایه گذاری در گیلان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *