لوشان

پرتال لوشان ، شهر لوشان ، لوشان

لوشان لوشان
menu person
watch_later

border_colorدرباره ارسال کالاها

توضیحات درباره ارسال کالاها :

سوپرمارکت آنلاین :

کلیه سفارشات سوپرمارکت آنلاین در محدوده داخلی لوشان در کمتر از یکساعت ارسال می گردد و چنانچه به هر دلیلی ارسال کالا بیش از یکساعت طول بکشد هزینه ارسال به مشتری پس داده خواهد شد. این زمانبندی شامل ساعات کاری می باشد و در ساعاتی که فروشگاه ارسال با تاخیر را بصورت اعلان در سایت فعال نماید ، ارسال با تاخیر صورت می پذیرد. برای سفارشات بیرون شهر علاوه بر دریافت مابه التفاوت هزینه ارسال ، زمان ارسال کالا نیز افزایش می یابد.

هزینه ثابت بسته بندی و ارسال برای کالاهای سوپرمارکت ۲۰۰۰ تومان می باشد.

بازار آنلاین لوشان :

با توجه به اینکه کالاها و محصولات موجود در بخش بازار آنلاین سایت متعلق به فروشندگان می باشد و ارسال این کالاها ممکن است بین یک الی ۲۴ ساعت طول بکشد و همچنین در صورتی که به هر دلیلی کالا در نزد فروشنده موجود نباشد ، مبلغ پرداختی مشتری فوراً به حساب وی بازگردانده می شود. از آنجایی که پرتال لوشان فوری با فروشنده تسویه حساب نمی نماید اگر مشتری در لحظات اولیه تحویل کالا متوجه عیبی در کالای دریافتی گردد می تواند با اطلاع دادن به مدیر سایت موضوع را مطرح کرده و در صورت تایید گفته های مشتری ، مبلغ پرداختی به وی برگردانده خواهد شد.

همچنین یادآور می شویم هزینه ارسال کالاها بر اساس وزن و مکان ارسال متفاوت خواهد بود.

سمساری آنلاین :

ارسال کالاهای سمساری آنلاین کمی پیچیده تر از سایر بخش های سایت می باشد. بدین صورت که ابتدا مشتری مبلغ را پرداخت نموده و اگر کالا سبک باشد برای وی ارسال می گردد و اگر کالا سنگین باشد ، آدرس محل کالا به مشتری داده خواهد شد تا کالا را از نزدیک مشاهده نماید و در صورت پسند کردن ، کالا را می تواند با خود ببرد. مزیت فوق العاده بخش سمساری این است که مبلغ پرداختی مشتری چند روز نزد سایت باقی مانده تا از سالم بودن کالای دریافتی اطمینان حاصل شود ، سپس پول به حساب فروشنده واریز می گردد.